Home Aktualitet Ami dhe Ermali behen prinder

Ami dhe Ermali behen prinder

799
0

ami-ermaliPrezantuesja e suksesshme Amarda Toska dhe bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi janë bërë prindër. Ami ka sjellë sot në jetë djalin e tyre, i cili siç mësohet do të quhet Joel.

Lumturinë e kësaj dite, Ermali e ndau me miqtë e tij në rrjetin social “Facebook”, ku shkruan: “Të dashur miq. Sot është dita më e bukur e jetës tonë! Erdhi në jetë djali jonë Joeli!”

Mësohet se Ami dhe Joeli i vogël gëzojnë shëndet të plotë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here