Home Aktualitet Princi Leka dhe Elia, shik në një ambient mbretërish

Princi Leka dhe Elia, shik në një ambient mbretërish

667
1

leka-eliaJeta që ata bëjnë si çift, duket si e shkëputur nga bota ku jetojmë, përderisa në axhendën e vizitave të tyre të përvitshme takohen me princër e princesha nga shumë vende. Kësaj here Princi Leka dhe e fejuara e tij artiste, Elia Zaharia, janë shfaqur si një çift mjaft elegant dhe “fashion”, ndërsa ishin ftuar në 400-vjetorin e dinastisë Romanov në Rusi. Ata kanë fiksuar momentet e bukura nga ky udhëtim me fotot që kanë realizuar. Ky është udhëtimi i dytë në një një kohë të shkurtër i çiftit, pas pranisë së tyre në dasmën e princit të Egjiptit me princeshën e Afganistanit në muajin gusht. Elia në atë dasmë zgjodhi të vishte xhaketë tradicionale korçare me qëndisje ari mbi kadife të kuqe.

Previous articleBledi Strakosha largohet nga Agon Channel
Next articleAmi dhe Ermali behen prinder

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here