Home Foto Miley Cyrus provokon perseri me performancen e saj

Miley Cyrus provokon perseri me performancen e saj

542
0

Miley Cyrus gjate ketij viti eshte shquar per performancat e saj teper provokuese. Viktima kesaj rradhe eshte babagjyshi i Krishtlindjeve.

Ajo zgjodhi ta mbylle kete vit me babagjyshin duke u ferkuar pas tij dhe ku sigurisht duke shfaqur formen e saj trupore teper seksi.

[portfolio_slideshow id=11991]

Previous articlePhilips prezanton televizorin 3D, pa syze
Next articleKufiri greko-shqiptar, vriten 2 vëllezër shqiptarë dhe një polic grek.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here