Home Foto Naya Rivera shfaqet hot teksa shijon pushimet ne nje jaht

Naya Rivera shfaqet hot teksa shijon pushimet ne nje jaht

894
0

Naya Rivera i ka servirur fansave një set fotosh “të nxehta” gjatë pushimeve të saj me jaht në Meksikë. E shoqëruar nga një grup miqsh ajo është relaksuar dhe ka përfituar për të marë rreze dielli. 27 vjeçarja ka ekspozuar të pasmet e saj me një palë bikini me printime me lule. Në një foto tjëtër ajo është e shtrirë në jaht, ndërkohë që bien neë sy format e saj të tonifikuara.
[portfolio_slideshow id=14653]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here