Home Foto Miley Cyrus provokon me gjuhen dhe veprimet e saj

Miley Cyrus provokon me gjuhen dhe veprimet e saj

560
0

Gjuha e saj ka terhequr aq shume vemendje sa do te duhej nje PR dhe nje menaxher. Kengetarja 21-vjecare filloi turin ne Vancouver, Kanada duke veshur nje gjethe marijuane dhe duke bere disa levizje shume provokuese.
[portfolio_slideshow id=13398]

Previous articleTuna publikon kengen e re, “Babe”
Next articleErioni dhe Ajola do te martohen me 5 Korrik

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here