Home ShowBiz Luana poston coverin e “Try”

Luana poston coverin e “Try”

535
0

luana Prezantuesja dhe këngëtarja e bukur, Luana Vjollca, ka ndarë një moment të ndjeshëm me fansat e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar versionin e saj të këngës “Try” duke treguar se është hera e parë që realizon një këngë të huajën në mënyrën e saj.

“Kisha thjeshtë dëshirë ta ndaja me ju ndjesinë time të mbrëmshme… Vetëm një ndjenjë… Vetëm një mendim dhe kjo këngë. ‘Cover-i’ im i parë, për të gjitha vajzat… Nuk duhet të përpiqeni, ju jeni të gjitha të bukura”, ka shkruar Luana në Facebook. 

Previous articleWhatsapp azhornon aplikacionin, nuk mund ti injoroni me mesazhet
Next articleForbes: Vladimir Putin eshte njeriu me i fuqishem ne bote

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here