Home Kuriozitete Kine, femija lind me bisht

Kine, femija lind me bisht

1036
0

kindjaliNjë nënë i është drejtuar mjekëve me lutje për të kryer një operacion të vështirë tek fëmija i saj me bisht 5 centimetra. Djali 5 muajsh Nuo Nuo në Kinë ka lindur me bisht dhe brenda këtyre muajve, bishti është zgjatur 5 cm.
 
Nëna, nga frika për të ardhmen e djalit, u ka kërkuar kirurgëve në Kinë të gjejnë një mënyrë për të hequr çrregullimin nga trupi i të birit por, mjekët i  kanë dhënë përgjigje negative. Ata thonë se nuk mund të bëjnë asnjë për djalin 5 muajsh sepse bishti është i lidhur drejtpërdrejtë me sistemin nervor dhe për ta hequr atë do t’i shkaktojnë djalit dëmtime të mëdha të përhershme. 

Previous articleDikur ishin te dashur. Flori Mumajesi ngre padi kundra Soni Malaj
Next articleRrefeu se kishte pare avion te bardhe. Kuqi: “Ndihem i kercenuar”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here