Home ShowBiz Kate Upton shfaqet sexy ne kopertinen “Sports Illustrated”

Kate Upton shfaqet sexy ne kopertinen “Sports Illustrated”

861
0

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Pavarësisht thashethemeve dhe dyshimeve Kate Upton është shfaqur në kopertinën e “Sports Illustrated”, duke shkëlqyer në të.

Nisi karrierën e saj në 2011 pikërisht kur u shfaq në kopertinën e kësaj reviste dhe që nga ajo kohë, ajo ka qenë ylli i saj.

Modelja 24-vjeçare shfaqet e magjishme në kopertinë me format e saj mbresëlënëse.

 

[portfolio_slideshow]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here