Home ShowBiz Jennifer Aniston quan veten “të vonuar”

Jennifer Aniston quan veten “të vonuar”

747
0

Aktorja Jennifer Aniston e ka futur veten ne një tjetër stuhi mediatike. Gjate një emisioni talk-shou, ajo e ka quajtur veten “te vonuar” dhe kaq ka mjaftuar për një reagim te ashpër te shoqatave qe mbrojnë personat me aftësi te kufizuar. Ndërsa ishte duke folur për një shërbim fotografik, ku ajo ishte veshur edhe si Barbara Streisend, aktorja u shpreh: “Po, luaj me veshjen! E bej këtë si një mënyrë jetese, si një e vonuar!” Kjo batute është kaluar me te qeshura gjate emisionit, por jo jashtë studios se tij. Kaq ka mjaftuar për një reagim te disa shoqatave qe kane kërkuar nga 41-vjeçarja një falje publike për shprehjen ofenduese. Nuk është hera e pare që Aniston bie në kurthe të tilla fjalësh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here