Home Aktualitet Vritet nje 29-vjeçar te Kisha e Laçit

Vritet nje 29-vjeçar te Kisha e Laçit

599
0

vrasje-kisha-lacitNjë 29-vjeçar është gjetur i pajetë pranë kishës së “Shna Ndout” në Laç. Viktima është identifikuar si Dorian Feza, 29 vjeç dhe nga hetimet e para dyshohet të jetë vrarë me armë zjarri.

29-vjeçari është gjetur i vdekur nga kalimtarë të rastit vetëm pak metra larg kryqit që ndodhet në kishë e Laçit. Ende mbeten të paqarta rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë, ndërkohë që policia, e cila ndodhet në vendngjarje ka nisur hetimet.

Previous articleSHBA festojne sot 238 vjet pavaresi. Nishani uron Obamen
Next articleTë fitosh në Lazarat e të humbasësh në Bllok

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here