Home ShowBiz Ja kush eshte e dashura e re e Kristiano Ronaldos

Ja kush eshte e dashura e re e Kristiano Ronaldos

1018
0

Ylli i futbollit portugez, Kristiano Ronaldo duket se e ka harruar shume shpejt Irina Shaik.

Mediat e huaja shkruajne sot se futbollisti i Realit ka nisur nje histori dashurie me modelen 19 vjecare daneze Maja Darving.

Sipas tyre Ronaldo dhe e dashuria e tij e re kane kaluar disa fundjava se bashku.

 
Maja-Darving
Maja Darving1 Maja Darving12 Maja Darving3 Maja Darving4 Maja Darving5 Maja Darving6

Previous articleArrestohen dy autorët e vrasjes së dyfishtë në kryeqytet
Next articleShqiperi – Serbi, Rama: Le të nderojmë traditën shqiptare dhe ambicien europiane

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here