Home ShowBiz Ish-asistentja denoncon Lady Gaga

Ish-asistentja denoncon Lady Gaga

456
0

Lady Gaga është një mostër e vërtetë pune, një person që i trajton të tjerët si “skllevër” dhe nuk u lejon aspak kohë të lirë, madje as për të ngrënë e as për të fjetur.

Denoncimi, siç raporton e përditshmja amerikane New York Post  vjen nga Jennifer O`Neill që ka qenë asistente për 13 muaj e këngëtares dhe që tani ka prezantuar një ndërmarrje ligjore.

Ajo pretendon të marrë një shifër prej 380 mijë dollarësh dhe kjo për kohën shtesë që punuar dhe që sipas saj nuk është paguar.

Zëdhënësi i vetë këngëtares ka hedhur poshtë akuzën duke thënë se gjithçka është e pabazë.

Previous articleTiranë, vëllai vret motrën nga pakujdesia
Next articleDurrës, sekuestrohen 700 kg drogë, pranga 24-vjeçarit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here