Home ShowBiz Hedh pornostaren ne pishine, i thyen kemben

Hedh pornostaren ne pishine, i thyen kemben

936
0

dan-bilzerian-pornostarAi është Dan Bilzerian, i cilësuar nga mediat rozë si burri më interesant i Instagramit. Është i pasur, luan poker por është mjaft i njohur edhe për ekzagjerimet në jetë. 

Mes ekzagjerimeve renditen edhe festat e shoqëruara me alkool dhe femra të bukura. Por mediat bëjnë me dije se gjatë festës së fundit të organizuar në vilën e tij në di Hollywood Dan ka vendosur të bëjë një shaka me një nga miket e tij, pornostarja Janice Griffith. 

Kjo e fundit ishte komplet nudo në festë dhe në një moment është kapur nga Dan, për tu hedhur në pishinë. Deri këtu s’ka asgjë të keqe, por bukuroshja u hodh nga taraca e ballkonit për të përfunduar në pishinën që ishte një kat më poshtë. 

Hedhja që i bëri miku i saj Dan, rezultoi fatal, pasi pornostares iu thye këmba.

Previous articleLodra të vonuara me aeroplanë
Next articleCasey Batchelor duke bere disa selfie sexy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here