Home ShowBiz Fushata e re Calvin Clein shkakton polemika

Fushata e re Calvin Clein shkakton polemika

616
0

Fushata e re publicitare e Calvin Klein ka shkatuar shumë polemika nëpër rrjetet sociale. Reklama me modelen daneze 22-vjeçare Klara Kristen tregon të mbathurat, në një pozë që është kapur nga poshtë.1462970362_klara1

Fotografia është konsideruar “pornografike”, “seksiste” dhe “e përshtatshme për pedofilët” nga ata që e kanë parë në Instagram.

Edhe pse modelja është në moshë madhore, komentuesit thonë se ajo duket shumë më e vogël në këtë foto.

Previous articleEkspertet: Rritja e pagave do sillte rritje ekonomike
Next articleProjekti per ringjalljen e trurit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here