Home ShowBiz Françeska rikthehet me foto të nxehta

Françeska rikthehet me foto të nxehta

737
0

Moda është pasioni i saj, ndaj në këtë hob që ka, ajo ia lejon vetes të kalojë disa limite thjesht artistike si në këto foto që shihni. Françeska Jaçe, vajza më seksi e “Big Brother 5”, rikthehet në vëmendjen e publikut me një set fotografish artistik, ku përveç sensualitetit të shfaqur poshtë një çarçafi të bardhë, ajo pozon pranë një femre të tjetër. 20-vjeçarja nga Vlora nuk ka tabu kur fjala është për jetën e saj profesionale, ndaj kësaj here ngacmon fantazinë e fansave të saj në këtë mënyrë. Thotë se këtë sezon mund të nisë një karrierë televizive, ndërkohë që pritet të ndjekë studimet për Gazetari, që është dhe dega e saj e preferuar.

franceska-jace2 franceska-jace franceska-jace-pozon

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here