Home Aktualitet Avionët britanikë shfaqje në Tiranë

Avionët britanikë shfaqje në Tiranë

492
0

1458290303yhgqr46olajamMe 50 vjet eksperiencë dhe mbi 4500 shfaqje në 55 vende të botës, Skuadrilja Akrobatike e Forcave Ajrore Mbretërore Britanike sot do të fluturojë në qiellin e Tiranës.

Epiqendra do të jetë Bulevardi “Dëshmorët e Kombit”.

Në sheshin “Skënderbej” janë edhe dy helikopterë të Forcave tona të Armatosura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here