Home ShowBiz Flori Mumajesi sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me Elvanën

Flori Mumajesi sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me Elvanën

689
0

elvana-gjata-flori-mumajesiFlori Mumajesi ka sqaruar njëherë e mirë marrëdhënien me Elvanën, duke thënë:’Unë kam qenë shumë i afërt prej vitesh me të dhe akoma jam shumë i afërt fatmirësisht, jo vetëm si bashkëpunëtor, por edhe si mik, edhe si dy njerëz që e duam shumë njëri-tjetrin, e respektojmë, ia njohim vlerat, ia njohim veset, jemi shumë mirë. Spekulimet mbi Elvanën është një arsye shumë e mirë, se kur shikon dy njerëz bashkë, madje ne kemi filluar edhe t’i kursejmë vetes ndonjë përqafim që miqësisht e jepnim gjithmonë. Tani e kursejmë për faktin se dikush mund të fotografojë, të shohë… Sa i përket dashurisë, mund të them se akoma jam i pa dashuruar’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here