Home ShowBiz Fiks Fare, ja kush jane velinat e reja

Fiks Fare, ja kush jane velinat e reja

1260
1

Gea Braha, brune dhe Dorisa Kacorri, bionde do të jenë belinat e reja të emisionit “Fiks Fare”. Vajzat janë pjesë e agjencisë së njohur të modeleve “Icon Talent Menagement”, si dhe janë shfaqur së fundi para publikut duke sfiluar edhe ne edicionin e fundit te “Sunmer Fest” në Top Channel. Fisk Fare do të rinisë transmetimet më 1 shtator.

dorisa-kacorri

gea-braha

Previous articleVlore, shperthen me tritol fuoristrada, 1 i vdekur, 2 te plagosur
Next articleJa kush jane me te pasurit e Europes

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here