Home Aktualitet Vlore, shperthen me tritol fuoristrada, 1 i vdekur, 2 te plagosur

Vlore, shperthen me tritol fuoristrada, 1 i vdekur, 2 te plagosur

368
0

shperthim-vloreNjë makinë ka shpërthyer rreth orës 07:15 të mëngjesit në qendër të qytetit të Vlorës. Nga raportimet e para të korrenspondentes Jerola Ziaj, dyshohet se automjetit i është vendosur lëndë plasëse.

Nga shpërthimi mësohet se ka vdekur drejtuesi i mjetit, ndërsa të plagosur kanë mbetur një pasagjere 19-vjeçare dhe një kalimtar i rastit.

Sipas dëshmitarëve të rastit, makina fuoristradë ka shpërthyer në ecje.

Menjëherë në vendin e ngjarjes mbërritën forcat e policisë dhe të zjarrfikëses.

Efektivët e qytetit blu janë duke punuar për të zbardhur shkakun e vërtetë të shpërthimit.

Previous articleVajza 9-vjecare vret aksidentalisht instruktorin e armeve
Next articleFiks Fare, ja kush jane velinat e reja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here