Home ShowBiz EMMY, foto sensuale në bregdet

EMMY, foto sensuale në bregdet

740
0

Ndryshe nga herët e tjera këngëtarja simpatike Emmy në klipin e saj të titulluar “Ama jep” ka prezantuar një imazh dhe një performancë mjaft seksi. Këtë verë Emmy, është paraqitur me një look special dhe me një trup mjaft perfekt. Kjo vihet re qartë edhe nga fotot e saj. Sikurse këngëtaret e tjera edhe ajo nuk i ka shpëtuar objektivit të aparatit gjatë pushimeve në bregdet. Edhe pse stina e verës për të dhe koleget e saj ishte e mbushur me koncerte, koha për relaks siç duket gjendet gjithmonë.

Previous articleKëshillat që duhet të ndiqni për ta larguar reumatizmen
Next articleZgjedhjet vendore, ja kush jane kandidatet kryesore

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here