Home ShowBiz Elvana Gjata nudo?

Elvana Gjata nudo?

1409
0

elvana-gjata-nudoSi asnjëherë më parë, Elvana Gjata ka publikuar një foto krejtësisht nudo në Instagram, vetëm me një pasqyrë tek pjesët intime të trupit e cila i reflekton në një pjesë të fytyrës.

Kjo zhveshje ka qenë befasuese edhe për fansat për shkak që, Elvana nuk njihet për zhveshje të tepruara, qoftë në klipe apo edhe fotografi.

Nuk dihet nëse nëse në këtë fotografi është me të vërtetë Elvana por, nga reflektimi i fytyrës së saj në pasqyrë, vajza në këtë imazh ngjason tejet shumë me Elvanën dhe foto është publikuar nga profili zyrtar i Elvanës në Instragram.

Për të qenë sa më IN, duket se ajo i është bashkuar kolegeve, Bleona Qereti, Dafina Zeqiri, Nora Istrefi etj, të cilat çdo ditë e më shumë, zhveshjen po e shohin si një hap për të arritur sa më shumë famë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here