Home ShowBiz Di Caprio pushime ne Bora Bora me modelen e Victoria Secret

Di Caprio pushime ne Bora Bora me modelen e Victoria Secret

642
0

Romanca e radhës për Leonardo di Caprio siç duket është më zbavitësja dhe që ai po e shijon shumë. Pas suksesit të filmit të tij të fundit “The Wolf of Wall Street” por dhe pas zhgënjimit nga ndarja e çmimeve Oskar, ku aktori nuk mori asnjë çmin, ai e ka gjetur tashmë ngushëllimin më të mirë. Di Capri është fotografuar në plazhin e Bora Bora të premten e kaluar me të dashurën e tj, modelen e Victoria’s Secret Toni Garrn.
39 vjeçari që dukej me një trup të shëndoshtë shijonte pushimet dhe puthjet me të dashurën e tij seksi, 21 vjeçaren Toni. Modelja e Vicoria’s Secret shikonte rrezet e diellit teksa shtrihej topless ne plazh.
[portfolio_slideshow id=14298]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here