Home Aktualitet Rezarta kalon pushimet ne Vlore pa Ermalin

Rezarta kalon pushimet ne Vlore pa Ermalin

677
0

Këtë javë këngëtarja Rezarta Shkurta është parë vetëm në Vlorë. Jo fare vetëm pasi ka qenë bashkë me dy shoqet e saj, por pa të dashurin, Ermal Hoxhën, me të cilin prej vitesh bashkëjetojnë. Herë e gëzuar dhe herë e trishtuar. Këto kanë qenë fjalitë e qarta të fytyrës së saj. Ermali thuhet se është në punë e nuk e ka marrë ende lejen, ndërsa Rezi si part-time apo punë qejfi duke kënduar, ka zgjedhur të pushojë. Sigurisht që ajo s’ka lënë pa bërë qejfet. Ka paguar pishinat më të shtrenjta e plazhet, ushqimin po ashtu, gjë që e ka reflektuar edhe në trupin e saj. Siç e shihni nga këto fotografi, Rezarta ka nisur të shëndoshet pak apo ta themi troç ka vënë celulit, sidomos në bark dhe në pjesët e brendshme të kofshëve. Fotot në fakt nuk ka pasur mundësi ti punojë në programet specifike, ndaj ne mundëm të kapnim defektet e këtyre pushimeve. Në po ju zmadhojmë pjesët e sipërpërmendura për të bërë që të kuptoni më qartë të vërtetën. Edhe pse ajo ka deklaruar se ha shumë por ka metabolizëm të mirë, ka ardhur momenti ta shohë veten siç është e jo në fotografitë që i rregullon vetë sipas dëshirës me photoshop. (Bluetooth)

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here