Home ShowBiz Chris Brown feston lirimin nga burgu me aktore porno

Chris Brown feston lirimin nga burgu me aktore porno

951
0

Chris Brown ka festuar pas lirimit nga burgu ku ndenji per 100 dite. Kengetari Brown shoqërohej nga e dashura e tij Karrueche Tran, miq të tij si dhe nga yjet e filmave erotikë. Fotot janë publikuar në Instragram ku Chris ishte duke kaluar mjaft mirë dhe duket se i kishte hedhur pas ditët e burgut. Të ftuar vip në këtë festë ishin edhe emra si T Pain, Tyga, Amber Rose, Akon etj.
[portfolio_slideshow id=15076]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here