Home ShowBiz Calvin Harris konfirmon ndarjen nga Rita Ora

Calvin Harris konfirmon ndarjen nga Rita Ora

661
0

rita-ora-calvin-harris0Prej ditësh komentohej në media një ndarje midis këngëtares me origjinë kosovare Rita Ora dhe të dashurit të saj Dj. Calvin Harris. Por ka qenë ky i fundit, i cili i ka “vënë kapakun” kësaj historie duke pranuar ndarjen me Orën.

“Unë dhe Rita i dhamë fund lidhjes sonë disa kohë më parë. Ajo është e një vajzë e bukur dhe e talentuar, i uroj vetëm më të mirat.”

Çifti është ndarë që pas publikimit të këngës më të fundit të Rita Orës, “I Will Never Let You Down”, ku Calvin është producenti i saj.

Ndërkohë këngëtarja me origjinë kosovare ende nuk është prononcuar në lidhje me përfundimin e historisë së saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here