Home ShowBiz Britney rrezohet ne skene dhe demton kyçin e kembes

Britney rrezohet ne skene dhe demton kyçin e kembes

546
0

britney-ankleNjë video e pubikuar në Youtube tregon s Britney Spears e ka humbur freskinë e saj. Këngëtarja 33-vjeçare ishte në një koncert në Las Vegas, por performanca e saj nuk përfundoi mirë, shkruan “express”.

Ajo shihet duke kërcyer dhe lëvizjet e saj janë shumë të ngathëta, por sikur të mos mjaftonte kjo, Britney është penguar dhe është rrëzuar.

Megjithatë ajo ka thënë se është mirë dhe ka vazhduar koncertin.

Previous articlePresidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan viziton Tiranën me 13 Maj
Next articleGati puna per ndërtimit e shtëpisë së kuqezinjve në Shkodër

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here