Home ShowBiz Beyonce dhe Obama ne nje lidhje dashurie?

Beyonce dhe Obama ne nje lidhje dashurie?

617
0

Thashethemet nuk kanë të ndalur. Sipas paparazit francez, Pascal Rostaing presidenti amerikan Barack Obama dhe këngëtarja e njohur Beyonce flirtojnë bashkë. Madje Rostaing arrin deri aty sa të flasë për një lidhje të mundshme dashurie mes presidentit dhe këngëtares, duke pretenduar se disponon fotografitë që vërtetojnë këto dyshime.

[portfolio_slideshow id=13332]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here