Home ShowBiz Ashley Graham shfaqet “sexy” ne Fixhi

Ashley Graham shfaqet “sexy” ne Fixhi

1237
0

Të shtunën, Ashley Graham shpërndau në Instagram pamje të realizimit të setit fotografik me bikini në Fixhi.

Fotot janë bërë për revistën “Sports Illustrated” të muajit shkurt dhe modelja e bëshme 29-vjeçare pozon me kostume banje shumë seksi.

Ashley Graham ka rreth 6 milionë ndjekës në Instagram dhe po vazhdoi me postime të tilla, me siguri që ky numër do të pësojë rritje të vazhdueshme.

[portfolio_slideshow]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here