Home ShowBiz Armina shijon pushimet, tregon linjat teper hot

Armina shijon pushimet, tregon linjat teper hot

876
0

Bukuroshja e showbizit shqiptar ka treguar të pasmet dhe linjat e saj në formë me një “back selfie”.
Armina e ka shoqëruar foton me një fjali ku pohon ekzistencën e Zotit në hapësirë dhe natyrë. Ajo ka treguar që është edhe mirënjohëse ndaj të mirave që gëzojmë.

armina-mevlani

Ne disa foto qe bukuroshja ka  postuar ne Instagram duket qarte qe ajo po i shijon pushimet e saj.

armina-mevlani2

armina-mevlani1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here