Home Foto Angelina Jolie teper e dobesuar gjate xhirimit te “Unbroken”

Angelina Jolie teper e dobesuar gjate xhirimit te “Unbroken”

635
0

Ajo aktualisht po drejton nje film ne Australi por ne fundjave i kushton kohe dhe familjes per te kaluar disa pushime. Aktorja e famshme dhe 6 femijet e saj u fotografuan teksa po hypnin ne nje aeroplan ne aeroportin e Sydey te Shtunen.

Aktorja 38-vjecare eshte duke xhiruar filmin Unbroken por mesa duket filmi po i merr shume energji. Vihet re qarte se aktorja eshte dobesuar akoma me shume saqe vihen re qarte muskujt e kraheve.

 [portfolio_slideshow id=12434]

Previous articleKorce, nje mesues ne procedim penal,ofendoi nje nxenes
Next articleFrançeska: “Kam marre oferta me shume zero”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here