Home Aktualitet Korce, nje mesues ne procedim penal,ofendoi nje nxenes

Korce, nje mesues ne procedim penal,ofendoi nje nxenes

642
0

prokuroria e korcesNdjekje penale ne gjendje te lire ndaj nje mesuesi ne Korce, pas konfliktit me nje nga nxenesit e tij, 15 vjec.

Sipas policise mesohet se edhe mesuesi edhe nxenesi jane ofenduar me fjale gjate nje ore mesimi. Nxenesi pretendon se mesuesi e ka shtyre me force dhe si pasoje i ka demtuar edhe doren, por kjo nuk eshte pranuar nga mesuesi.

Konflikti vijoi edhe diten e sotme, ku nxenesi kishte sjelle babane dhe ne prani edhe te drejtorit jane ofenduar serish me njeri-tjetrin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here