Home ShowBiz Angela Martini ekspozon te pasmet

Angela Martini ekspozon te pasmet

984
0

Gjatë pushimeve të saj në Ibiza modelja Angela Martini nuk ka treguar vetëm se po argëtohet, por gjithashtu edhe linjat e saj të kuruara.
Në foton e publikuar kohët e fundit të rrjete sociale, modelja ka ekspozuar të pasmet e saj.
Kjo foto nuk ka kaluar pa u vënë re nga fansat dhe ndjekësit e modeles.

angela-martini2 (2)

angela-martini2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here