Home Lifestyle Franko Naço i ben feste suprize te fejuares Elizes, vajzes se ministrit...

Franko Naço i ben feste suprize te fejuares Elizes, vajzes se ministrit Edmond Haxhinasto

877
0

elisa-nacoEliza Haxhinasto, vajza e ministrit Edmond Haxhinasto ka festuar 20 vjetorin e lindjes. Ndër surprizat e tjera, më e veçanta ka qenë ajo e partnerit të saj, djalit të ish-ministrit Nasip Naço.

Franko Naço i ka përgatitur një festë surprizë, ku nuk mungonte as torta për Elizën. Ata shfaqen të lumtur dhe të bashkuar në foto, ndërsa Eliza pret tortën e ditëlindjes.

elisa-naco1

eliza-naco

Previous articleJa si ka qene Tuna para 12 vitesh
Next articleStudentja 20-vjeçare hidhet nga kati 11 i pallatit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here