Home ShowBiz Bleona dhe Angela, pushime te shfrenuara ne Ibiza

Bleona dhe Angela, pushime te shfrenuara ne Ibiza

1705
0

Këngëtarja Bleona Qereti dhe modelja Angela Martini duket se janë duke u argëtuar mjaft në shoqërinë e njëra-tjetrës.
Këtë herë ato janë shfaqur në një avion të klasit të parë duke treguar jetën luksoze dhe të “shfrenuar” që janë duke bërë.
Edhe në intervistën e fundit në Pink Report, Bleona u shpreh se është mjaft mike me Angelën, fakt që po e dëshmon edhe në daljet e saj më të fundit.

angela-martini-bleoana2

Ato kane qene ne shoqerine e njera tjetres ne klubin Ushuaia, Ibiza ku kane bere foto me yje te njohur boterore si Paris Hilton

angela-martini-bleoana5

angela-martini-bleoana6

angela-martini-bleoana4

angela-martini-bleoana3

angela-martini-bleoana

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here