Home Foto Adriana Lima shkelqen ne nje mbremje bamiresie

Adriana Lima shkelqen ne nje mbremje bamiresie

511
0

Adriana Lima dukej mahnitese teksa kishte veshur nje fustan te zi. Ajo mbajti te marten nje mbremje bamiresie ne New York.

Bukuroshja 32 vjecare e Victoria Secret kishte veshur nje pale taka te larta dhe te holla qe i shkonin me se miri me fustanin.

[portfolio_slideshow id=12105]

Previous articlePogradec – Oher, linje trageti gjate veres
Next articleKompleksi Jon, te dielen behet shperthimi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here