HYRJE Lifestyle Alban Skenderaj humbet nenen, vuante nga nje semundje e rende

Alban Skenderaj humbet nenen, vuante nga nje semundje e rende

0
191

Dita e sotme ka qenë një ditë e hidhur në familjen e këngëtarit të njohur dhe aq shumë të dashur për publikun, Alban Skënderaj.

Këngëtari ka humbur nënën e tij, e cila vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Burime për ‘Who’ tregojnë se e ndjera ishte e shtruar prej kohësh në një klinikë në Itali, por nuk ka mundur t’ia dalë dot.

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here