Sunday, January 29, 2023
Home Tags Alban skenderaj

Tag: alban skenderaj

Alban Skenderaj humbet nenen, vuante nga nje semundje e rende

0
Dita e sotme ka qenë një ditë e hidhur në familjen e këngëtarit të njohur dhe aq shumë të dashur për publikun, Alban Skënderaj. Këngëtari...