Home Aktualitet Zv/ministrja e Ministrisë së Financave: Asnjë zyrtar nuk është shkarkuar nga puna!

Zv/ministrja e Ministrisë së Financave: Asnjë zyrtar nuk është shkarkuar nga puna!

487
0

Deklaratat zyrtare të Ministrisë së Financave, se janë shkarkuar një numër i konsiderueshëm punonjësish të tatimeve dhe doganave, mohohen kategorikisht nga Zv/ministrja e këtij institucioni.

Irena Beqiraj thotë në një intervistë për Tv Klan se deri më sot, askush nuk është larguar nga detyra dhe të gjithë punonjësit e administratës vazhdojnë punën.

Previous articleAmbasada e SHBA, video-mesazh për të rinjtë: Mos votoni me inat
Next articleTerror ne Vlore, vritet ne banesen e tij 40-vjecari nga Tropoja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here