Home Aktualitet Ambasada e SHBA, video-mesazh për të rinjtë: Mos votoni me inat

Ambasada e SHBA, video-mesazh për të rinjtë: Mos votoni me inat

460
0

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka shpërndarë një video-mesazh për të rinjtë shqiptarë që do të votojnë për herë të parë në zgjedhjet e 25 qershorit.

Ambasada amerikane apelon që të rinjtë të mos ndikohen nga askush për votën e tyre dhe të veprojnë me mendje, dhe jo me inat.

Previous article126 vite burg për banden e Xibrakes. Ja sa kerkon prokuroria per nipin e Enverit
Next articleZv/ministrja e Ministrisë së Financave: Asnjë zyrtar nuk është shkarkuar nga puna!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here