Google search engine
Home Tags Ministria e Financave

Tag: Ministria e Financave

Zv/ministrja e Ministrisë së Financave: Asnjë zyrtar nuk është shkarkuar nga...

0
Deklaratat zyrtare të Ministrisë së Financave, se janë shkarkuar një numër i konsiderueshëm punonjësish të tatimeve dhe doganave, mohohen kategorikisht nga Zv/ministrja e këtij...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS