Home Politike Kryemadhi: Moti nuk premton një ditë të bukur, por unë e zbukurova...

Kryemadhi: Moti nuk premton një ditë të bukur, por unë e zbukurova me yllin që më ndriçon

749
0

Me anë të një statusi në ‘Facebook”, Monika Kryemadhi shikohet në krah të bashkëshortit të saj Ilir Meta dhe padyshim nuk kishte si të mungonit fjalët për të.

“Moti nuk premton një ditë të bukur, por unë e zbukurova me ⭐ që më ndriçon edhe në ditët e mia të vështira” shkruan Kryemadhi.

Statusi i plotë

Mirëmëngjes!

Moti nuk premton nje ditë të bukur, por unë e zbukurova me ⭐ që më ndricon edhe në ditët e mia të vështira.❤️Si për të dielë kalova pak më shumë kohë me familjen time, por dhe pse u perpoqëm nuk ja dolem dot të mos flasim për fushatën. Sepse motorrët e LSI për fushatën nuk kanë pushim as në fundjavë, as për festa, madje as pas fushate. Pikërisht për këtë do të jemi forcë e parë në këto zgjedhje, per t’i treguar të gjithëve se nuk jemi aktivë vetëm në fushatë, por gjatë gjithë kohës, pa pushim dhe lodhje për të qënë pranë problemeve dhe halleve tuaja. Sepse për ne familja është më e shtrenjte dhe më e rëndësishme se çdo politikë apo marrëveshje që bëhet në emër të saj. Ne jemi një familje me zemër të madhe, ku ka vend për të gjjthë ata që besojnë te vlerat. #LsiForceePare #FamiljaJoneeMadhe ❤️❤️🔥🔥🔥😁😁

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here