Home Lifestyle Xhensila dhe Besi shijojne pushimet ne Stamboll

Xhensila dhe Besi shijojne pushimet ne Stamboll

632
0

Kengetarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku duket se po kalojne disa pushime fantastike ne Stamboll. Xhensila ka postuar disa foto ne krahe te Besit ku duket qe eshte shume e lumtur. Ata kane vizituar disa nga vendet turistike te Stambollit ku sigurisht nuk do mungonte dhe vizita ne Xhamine Blu.
[portfolio_slideshow id=15038]

Previous articleKarroca e re e Mbretereshes se Anglise
Next articleMal i Zi: Kapen 250 kg kokaine me destinacion Shqiperine

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here