Sunday, November 28, 2021
Home Tags Besi

Tag: Besi

Xhensila dhe Besi shijojne pushimet ne Stamboll

0
Kengetarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku duket se po kalojne disa pushime fantastike ne Stamboll. Xhensila ka postuar disa foto ne krahe te...

Xhensila dhe Besi presin nje femije

0
Ky vit ka nisur me shumë dashuri e romanticizëm për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe aktorin Bes Kallaku. Pas udhëtimit në Paris së bashku me...