Home Politike Vijon numërimi në Gjirokastër, kryeson Flamur Bime

Vijon numërimi në Gjirokastër, kryeson Flamur Bime

694
1

Vijon numërimi i votave në bashkinë e Gjirokastrës ku deri më tani janë numëruar 9 kuti dhe pritet të numërohen edhe 8 kuti të tjera.

Deri më tani kryeson kandidati i “aleancës për të ardhmen” Flamur Bime me 1941 vota kundrejt kandidatit të “aleancës për qytetarin” Sinoymeri i cili ka marrë 1477 vota.

Ndërsa në bashkinë e Përmetit kryeson kand

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here