Home Foto Victoria Bechkam puth djalin Brooklyn pas nje ceremonie

Victoria Bechkam puth djalin Brooklyn pas nje ceremonie

805
0

Kjo është shfaqje e sikletshme nga shume adoleshentë, dhe madje kur behet fjale per projektuesen dhe superstaren e modës Victoria Beckham.
Nënë e katër ffemijeve perqafon te birin Brooklyn, 14 vjec, për ta puthur mbi qilimin e kuq duke shprehur dashurine e saj per djalin, pasi ceremonia po i afrohej fundit.
[portfolio_slideshow id=11200]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here