Home Aktualitet Elbasan, arrestohen shtatë tutorë, shfrytëzonin vajza 15-vjeçare

Elbasan, arrestohen shtatë tutorë, shfrytëzonin vajza 15-vjeçare

498
0

policia-elbasanPolicia e Elbasanit përfundon me sukses një operacion kundër prostitucionit, emërtuar “Zogjtë e natës”.

Nga ky operacion janë arrestuar K. Rrapollari, 16 vjeç; Miglen Toska, 22 vjeç; Fabio Ullorja, 31 vjeç; Sokol Gula, 34 vjeç; Nikolla Kallajxhiu, 31 vjeç; Vasil Nosi, 58 vjeç dhe Artur Gula.

Të arrestuarit shfrytëzonin për prostitucion vajza të moshës 15- vjeçare kundrejt shumë 2000 lekë. Në banesën e njeri prej tyre u sekuestrua 1 automatik e disa fishekë. Në kërkim janë shpallur edhe dy persona të tjerë.

Previous articleMajlinda Bregu, nje kauze ne emer te gruas
Next articleTiranë, vazhdojnë kërkimet në Sharrë, asnjë gjurmë për Julianin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here