Home Foto Vendos leter te shndritshme ne makinen e tij. Mahnitese gjate nates

Vendos leter te shndritshme ne makinen e tij. Mahnitese gjate nates

1445
0

Ky djale vendos nje leter te shndritshme ne nje Toyota 86 GTS te 2014 dhe rrezultati eshte mahnites. Ajo shkelqen naten sapo i bie nje burim drite.

[portfolio_slideshow id=18052]

Previous articleKuçove, vret te dashuren dhe i plagos vellain. Nuk pranoi lidhjen
Next articleCharlie Hebdo del ne shitje, mbaron qe ne oret e para

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here