Home Foto Vajzat seksi te Eddie Murphy, pozojne me te brendshme

Vajzat seksi te Eddie Murphy, pozojne me te brendshme

988
0

Ai eshte babai i 7 femijeve nga 4 gra te ndryshme. Dy nga vajzat e Eddie Murphy, Bria, 24-vjeç dhe Shayne, 19 vjeç, kane pozuar me te brendshme. Modelet kane ndare disa foto ne instagram te fotografuara nga iamEpic. Bukuroshja me kacurrela Bria kishte veshur nje pale te brendshme te bardha ndersa Bria nje pale te brendshme te zeza teper seksi.

[portfolio_slideshow id=13275]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here