Home Sport UEFA: Do hetojmë Realin e Madridit dhe Barcelonën

UEFA: Do hetojmë Realin e Madridit dhe Barcelonën

716
1

Sipas UEFA-s, ndeshja për gjysmëfinalen e Champions League midis Realit dhe Barcelonës, ka qënë problematike. Zyrtarë të UEFA-s u shprehen se do hetohet ajo cka ka ndodhur dhe më konkretisht, Real Madrid dhe Barcelona do hetohen për katonat e kuq që kane marrë.

Në njoftim bëhet e ditur se më 6 maj çështjet ne fjalë do shqyrtohen në Komisionin e Disiplinës dhe Kontrollit. Ndërkohë, UEFA bën me dije se proceset disiplinore janë hapur.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here