Home Aktualitet Tirane, nje i denuar vetevaret ne spitalin e burgut

Tirane, nje i denuar vetevaret ne spitalin e burgut

524
0

186188TIRANË – Një i burgosur i cili ishte shtruar për arsye shëndetësore në spitalin e burgut i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Mësohet se viktima është 39-vjeçari Ajet Sulkaj nga Berati, i cili së fundmi kishte jetuar në Patos të Fierit. Bëhet e ditur se Sulkaj ishet dënuar me 20 vite burg për vrasje.

Policia ka nisur hetimet rreth ngjarjes, gjithsesi bëhet e ditur se dyshimet se 39-vjeçari i ka dhënë fund jetës për shkak të depresionit.

Previous articleVeliaj kerkese qyetareve: Ruani investimet e bera për qytetin dhe pastertine e tij
Next articleShtatores se “Gjergj Skenderbeut” i del pronari

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here